Drogie HASHIMOTKI! ❤️
Temat WARSZTATÓW KULINARNYCH wzbudził ostatnio spore zainteresowanie. I udało się! Razem z KAMPUS WIELICKI organizujemy warsztaty SPECJALNIE DLA WAS! ????

Miejsce? Wieliczka – Kampus Wielicki (Sala gastronomiczna)

Termin? 27 lipca 2018,  godz. 16:00 (ok. 4 godziny)

ZAPISY TUTAJ  –  /kampuswielicki.pl/panel/

➡️ Warsztaty poprowadzę ja, Magda 🙂 czyli współzałożycielka bloga Food Harmony – dzięki odpowiedniej diecie udało mi się zwalczyć chorobę i odpowiem na wszystkie Wasze pytania???? oraz Tomasz Deczyński – Szef Kuchni oraz mistrz smaku ????

➡️  Koszt: 150 zł/os

➡️ Liczba miejsc ograniczona do max. 20 osób

➡️ W planie 5-daniowe menu, które pokaże Wam jako komponować posiłki w ciągu dnia

Wierzymy, że w chorobach autoimmunologicznych ważna jest żywieniowa – lecz nieprzypadkowa – ingerencja, prowadząca do ustąpienia objawów chorobowych. Dla jednych będzie to krótka przygoda z dietą, bo praca, dzieci, brak czasu, koszt, etc., dla drugich – tych zdeterminowanych – zdrowy, lepszy styl życia.

Dla mnie, jako osobie której dieta, a raczej zdrowe odżywianie pomogło wyleczyć chorobę, ale co równie ważne, odzyskać siły, energię i zdrowy wygląd, szerzenie doświadczenia stało się misją, którą przekazuję na blogu i mam nadzieje na tych warsztatach kulinarnych. 🙂 Zachęcamy do zapoznania się również z artykułem Hashimoto co jeść, czego unikać?

Osób o podobnym problemie zgłasza się do nas coraz więcej i tylko garstka z nich ma świadomość, że wybraną żywnością jesteśmy w stanie odzyskać siły witalne, osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz zatrzymać błędne koło rozprzestrzeniających się chorób. 

Razem z Tomkiem w prosty sposób pokażemy Wam jak to zrobić! 🙂


BĘDZIE PYSZNIE! ???????????????????? OBIECUJEMY! 🙂

Macie pytania? Piszcie śmiało na naszego maila???? foodharmonyblog@gmail.com lub na Messengera

Osoby, które chcą nauczyć się komponować zdrowe posiłki w ciągu dnia, nauczyć się zdrowo odżywiać, zachęcamy również do zapoznania się z naszymi dietami – precyzyjnie opracowane tygodniowe jadłospisy, zdecydowanie ułatwią Wam życie. Wszystkie nasze diety nie zawierają glutenu, nabiału i cukru – czyli składników, które nie są wskazane przy chorobach autoimmunologicznych.  A już wkrótce w naszym sklepie Dieta Hashimoto. 🙂

DIETY – FOOD HARMONY