Do naszego sklepu właśnie trafiła nowa, najdłużej wyczekiwana przez Was dieta – DIETA WG ZASAD DR DĄBROWSKIEJ NA THERMOMIX. Niezmiernie się cieszymy, że udało się skomponować dla Was 14-dniowe menu, które jest smaczne i co najważniejsze proste w przygotowaniu.
Dieta dr Dąbrowskiej nie jest łatwym wyzwaniem, zwłaszcza na początku, dlatego komponowałyśmy posiłki tak, aby jak najmniej czasu spędzić w kuchni. Część posiłków, takich jak zupy, jest przygotowywana na 2 dni, a większość jest bardzo szybka w przygotowaniu.

KUP TERAZ

Nad dietą pracowałyśmy przez kilka miesięcy testując różne połączenia i smaki. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie zadowoleni zarówno ze smaku jak i z efektów.

O diecie dr Dąbrowskiej przeczytacie więcej w naszym artykule, z którym polecamy się zapoznać zanim zakupicie dietę: Post według zasad dr. Dąbrowskiej na Thermomix – Dieta warzywno-owocowa.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO POSTU?

Zanim przystąpicie do diety polecamy przygotować organizm tak, aby pierwsze dni diety były mniej odczuwalne. Mówimy tu o bólach głowy, zmęczeniu, braku energii i ogólnie złym samopoczuciu. Najlepszy do tego będzie nasz 5-DNIOWY DETOKS NA THERMOMIX, który już wiele z Was posiada. 🙂 Jeżeli nie, ofertę znajdziesz TUTAJ.
Dzięki niemu delikatnie oczyścicie organizm i przygotujecie go na kolejne dni postu.

MAMY DLA WAS RÓWNIEŻ NIESPODZIANKĘ – nasz nowy projekt, który już niedługo ujrzy światło dzienne! 🙂 Już wkrótce ruszamy z CATERINGIEM DIETETYCZNYM na terenie Krakowa i okolic. 🙂  Będziemy miały w ofercie również post dr Dąbrowskiej. A już wkrótce więcej informacji. 🙂

Nasze pyszne dania spakowane w pudełeczka i dostarczone pod Twój adres! 🙂

Pamiętajcie również, że zawsze służymy radą i pomocą,
więc w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości piszcie przez Messenger lub na maila:

foodharmonydiety@gmail.com

Zapraszamy również do naszej wspaniałej grupy na Facebooku, w której dzielimy się informacjami na temat przepisów i diet na Thermomix. 🙂 Diety na Thermomix

Dla osób, które jeszcze nie próbowały naszych diet polecamy zapoznanie się z naszymi darmowymi jadłospisami z diet na Thermomix. I do dzieła. 🙂

Jednodniowy darmowy jadłospis z Diety Wegetariańskiej na Thermomix

Jednodniowy darmowy jadłospis z naszych Diet na Thermomix

Dieta wg zasad dr Dąbrowskiej – KUP TERAZ