Poznajmy się

O nas


Blog Food Harmony powstał z przyjaźni, zdrowia oraz miłości do jedzenia i wszystkiego co naturalne. W obecnych czasach żyjemy w pędzie, ciągłym stresie i zanieczyszczonym środowisku, rzadko znajdując czas żeby zadbać o siebie i o harmonie w życiu. Taki styl życia często wywołuje problemy z samopoczuciem i ze zdrowiem. A brak sił i ciągłe zmęczenie zapędzają nas do punktu gdzie wszystko wydaje się trudne, czy niemożliwe.

Obie miałyśmy różnego rodzaju problemy ze zdrowiem począwszy od problemów z nadwagą, cerą, hormonami, tarczycą, zakwaszeniem organizmu, alergiami, brakiem odporności, kończąc na ciągłym zmęczeniu i braku ochoty na cokolwiek. Jeśli właśnie jesteś tu teraz, pewnie wiesz o czym mówimy. Większość z nas ma podobne problemy i nie zdaje sobie sprawy, że wszystko tkwi głównie w złym sposobie odżywiania i stylu życia. To tylko od nas samych zależy, czy chcemy coś z tym zrobić. My kiedyś zrobiłyśmy ten pierwszy krok, wzięłyśmy sprawy w swoje ręce i odmieniłyśmy całe nasze życie. Z całą pewnością możemy powiedzie, że nie było to łatwe i wymagało czasu i cierpliwości, ale efekt jaki uzyskałyśmy jest warty całego poniesionego trudu.

Przez ostatnie kilka lat przetestowałyśmy wiele diet, uczyłyśmy się wprowadzać zmiany w codziennym menu, tak aby pomogły przezwyciężyć nasze problemy i dolegliwości, nauczyłyśmy słuchać własnego organizmu, który uwierzcie nam jest tak inteligentny, że potrafi wysyłać sygnały jeżeli coś mu szkodzi. I tym o to sposobem, szukając przyczyn i próbując polepszyć samopoczucie zaczęłyśmy zagłębiać się w dietetykę, health coatching, książki i zdrowe naturalne odżywianie, co stało się naszą pasją i sposobem na życie.

Gotować kochamy od dziecka. Natomiast świadomość, jak to robić by żyć w zgodzie z własnym organizmem i czerpać radość z życia, odkryłyśmy eliminując różne produkty z naszej codziennej diety. Każdy człowiek jest inny i to co dla jednego jest lekarstwem, drugiemu może w ogóle nie służyć. Dostosowując dietę do własnych potrzeb wyeliminowałyśmy cukier, gluten i nabiał, ponieważ najzwyczajniej w świecie te produkty nam szkodziły.

Mając za sobą lata własnych doświadczeń, dziś chcemy pomóc pisząc bloga z myślą o waszym zdrowiu. Chcemy, aby twoja droga przemiany na lepsze była szybsza, przyjemniejsza i sprawiała ci radość, bo właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która z jakiegoś powodu musi wyeliminować pewne składniki z diety, czy osobą która chce zdrowo się odżywiać, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Zacznij już dziś żyć pełnią życia i poczuj tą energię razem z nami. Wprowadzaj zmiany krok po kroku, obserwuj swój organizm i dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Na naszym blogu znajdziesz naturalne, zdrowe przepisy, ciekawe porady i inspiracje, które pomogą ci w organizacji nowego stylu życia.

Jeżeli nasz blog w jakikolwiek sposób przyczyni się do poprawy twojego zdrowia i jakości twojego życia, nasze marzenia się spełnią.

EDYTA

Obywatelka Świata szukająca wciąż nowych inspiracji. Odwiedziła już ponad 60 krajów i ciągle chętna na więcej. Przez kilka ostatnich lat podróżowała i pracowała w różnych zakątkach świata, skąd przywiozła dla was niekończącą się ilość pomysłów na wspaniałe i zdrowe potrawy. Moja misja  Health Coaching.

MAGDA

Pasjonatka podróży, dobrych smaków, aktywnosci i uśmiechu na co dzień. Pełna energii, pracująca mama i kochająca żona zarażająca swoją rodzinę pasją do wszystkiego co zdrowe. Moje motto? Jest proste: Weź los w swoje ręce i zacznij od dziś, skorzystasz na tym ty i wszyscy dookoła ciebie.

Back to top button
Close