W żywieniowej filozofii Food Harmony staramy się eliminować gluten oraz nabiał, unikać produktów przetworzonych oraz sięgać po to, co jest naturalnie zdrowe. Postanowiłyśmy doprecyzować nurt naszych wskazówek, organizując razem z  Kampus Wielickiwarsztaty kulinarne dla osób zmagają się z chorobą Hashimoto. Wierzymy, że w chorobach autoimmunologicznych ważna jest żywieniowa – lecz nieprzypadkowa – ingerencja, prowadząca do ustąpienia objawów chorobowych. Ja jako osoba, której udało się wyleczyć chorobę właśnie odpowiednią dietą, ale i nie tylko, wiem o tym najlepiej – dlaczego? Ponieważ sprawdziłam to na własnej skórze – i tą wiedzą będę się dzielić z Wami podczas warsztatów. A już planujemy kolejne terminy. 🙂

Pierwsze warsztaty kulinarne są już za nami. 🙂 HASHIMOTO i dieta bezglutenowa, beznabiałowa nie są takie straszne jakby się wydawało! 🙂 Wystarczą dobre chęci, pyszne przepisy i wytrwałość.
Nasz team: Kampus Wielicki, Food Harmony i grupa przesympatycznych uczestniczek, które chcą poprawić jakość swojego życia i przede wszystkim zdrowia, spisały się na medal!
Cztery godziny zmagań, podczas których dziewczyny gotowały, dzieliły się swoją wiedzą i próbowały przygotowanych potraw. Zostało też sporo do zabrania do domu, bo nie przejadłyśmy wszystkiego. 🙂

Duża dawka wiedzy, motywacji i super energii od wszystkich uczestniczek. Aż chce się więcej! 🙂

W menu warsztatów znalazły się bułeczki amarantusowe, cukinia faszerowana komosą ryżową i pesto z pietruszki, Summer Rolls z musem orzechowym, na deser mus gruszkowy z siemienia lnianego i muffinki owsiane z jabłkiem i bananem.

Znajomość tajników kuchni, profesjonalne prowadzenie oraz niepowtarzalny klimat i wyszukane menu spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony uczestników warsztatów. To najlepsza zapowiedź kolejnego kulinarnego spotkania w Kampusie Wielickim.

Na kolejne warsztaty zapraszamy już we wrześniu. Szczegóły wkrótce.

Również już wkrótce w naszym SKLEPIEdieta Hashimoto!

A więcej informacji na temat odżywiania przy chorobie Hashimoto znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie warsztatów, odżywiania, diet itp. piszcie śmiało! 🙂

foodharmonyblog@gmail.com

Życzymy dużo zdrowia 🙂 Harmonki
Jeżeli nie umiesz samodzielnie planować posiłków, a zdrowe odżywianie to ciągle problem, który planujesz rozwiązać – chętnie pomożemy! Sprawdź nasze diety na Thermomix, i nie tylko, i w końcu zacznij cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem!

DIETY FOOD HARMONY – TUTAJ