Kolejny przepis na pyszny koktajl, który przenosi nas w wakacyjne klimaty! 🙂 Ostatnio gościł w pudełeczkach dla Cateringu Dietetycznego Food Harmony i podbił Wasze kubki smakowe, co niezmiernie nas cieszy. Teraz możecie przygotować go sami w kilka minut. Tradycyjnie mango lassi robi się na bazie z jogurtu naturalnego, ale jak wiecie my unikamy nabiału i przygotowałyśmy dla Was równie pyszną wersję z mleczkiem kokosowym.

 SKŁADNIKI (2 porcje):  
  • Mango – 1 sztuka (najlepiej pokrojone w kostkę i zamrożone wcześniej)
  • Mleczko kokosowe – 200 ml
  • Woda
  • Miód (opcjonalnie) – do smaku
  • Kardamon – szczypta
PRZYGOTOWANIE NA THERMOMIX:  
  1. Wszystkie składniki, oprócz wody, przekładamy do naczynia miksującego. Miksujemy 1 min/obr. 10.
  2. Dodajemy trochę wody do uzyskania ulubionej konsystencji. Jeżeli mango nie było bardzo dojrzałe, to można dodać troszkę miodu do smaku. Miksujemy ponownie 20 s/obr. 7.
  3. Posypujemy kardamonem.

SMACZNEGO! 🙂

Zapraszamy na naszą nowa stronę z DIETAMI NA THERMOMIX 🙂 THERMODIETA.PL 

Znajdziecie tu : ZDROWE DESERY NA THERMOMIX jak również Dietę Hashimoto, a w trakcie przygotowań wiele nowych przepisów 🙂


Catering dietetyczny Food Harmony ruszył pełną parą. Ilość zamówień przekroczyła nasze oczekiwania, za co bardzo dziękujemy! 🙂 W naszych propozycjach znajdziecie dietę bez glutenu i nabiału, dietę klasyczną, dietę wegetariańską i oczyszczająca dietę koktajlową. :) Wszystko jak zawsze pyszne, zdrowe i kolorowe – w stylu Food Harmony! 🙂 Więcej informacji znajdziecie na naszej nowej stronie internetowej:

www.cateringfoodharmony.pl