Pogromca Smoga jest idealną kombinacją dla wszystkich osób żyjących w zanieczyszczonym smogowym środowisku. Smoothie ten nie tylko bogaty jest w antyoksydanty, minerały i witaminy, ale również podnosi naszą odporność i wspomaga oczyszczanie organizmu.

Głównym zadaniem chlorelli jest oczyszczanie organizmu z substancji toksycznych oraz szkodliwych produktów przemiany materii. A co najciekawsze chlorella wpływa na uszczelnienie ścianki jelit, a to z kolei zapobiega ponownemu przenikaniu toksyn do organizmu. Zawiera ona dużo chlorofilu dzięki czemu posiada doskonałe właściwości jakimi jest usuwanie metali ciężkich z organizmu jak również toksyn, a dodatkowo odtruwa krew. Dodatkowe działanie to przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.

SKŁADNIKI:
  • Garść szpinaku
  • 2 pomarańcze
  • łodyga selera naciowego
  • 1 łyżeczka siemienia lnianego
  • 1 łyżeczka chlorelli w proszku
PRZYGOTOWANIE:

Pomarańcze obierz ze skórki i pokrój na ćwiartki dodaj pozostałe składniki. Następnie zblenduj wszystko na kremową konsystencje, dolej odrobinę wody do uzyskania ulubionej konsystencji. Idealne do przygotowania w Thermomix na najwyższych obrotach.

Pogromca Smoga

Pogromca Smoga


Jeśli podobają ci się nasze przepisy zapraszamy do Świata naszych Diet

Sklep Food Harmony