Szybka pasta z wędzonej makreli i słonecznika to idealne rozwiązanie na fit kanapkę z domowym chlebem. Polecamy z Chlebkiem Czystoziarnisty lub Chlebkiem bezglutenowym z kaszy gryczanej na naturalnym zakwasie.
Dlaczego jeść wędzoną makrelę? Jest ona tłustą rybą i zawiera bardzo duże ilości kwasów omega 3 i omega 6. Super właściwości nadaje jej zawartość selenu, który wpływa korzystnie na odporność organizmu i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Warunki wędzenia – upewnij się, że ryba wędzona była według zasad dobrej Praktyki Produkcyjnej i nie zostały wytworzone WWA, gdyż są to substancje rakotwórcze. Czytajcie etykiety i szukajcie znaku GMP, który jest znakiem prawidłowego procesu wędzenia. Zawsze korzystajcie ze sprawdzonego źródła.

zaleca się aby ryby wędzone jeść od czasu do czasu

SKŁADNIKI:
  • Pasta miso – 1 łyżeczka (10 g)
  • Wędzona makrela – 1 duża sztuka (180 g)
  • Ziarna słonecznika – 1/2 szklanki (50 g)
PRZYGOTOWANIE:
  1. Do blendera wrzucamy nasiona słonecznika i blendujemy na pył.
  2. Następnie obieramy filet z ości i dodajemy do słonecznika razem z pastą miso. Wszystko blendujemy na gładki krem.

PRZYGOTOWANIE NA THERMOMIX:

  1. Do naczynia miksujemy wrzucamy ziarna słonecznika i miksujemy 5 s/obr. 10.
  2. Następnie dodajemy wędzoną makrelę (bez skóry i ości) oraz dodajemy pastę miso. Miksujemy 30 s/obr. 4,5 .
  3. Jeśli zajdzie taka potrzeba za pomocą kopystki ściągamy pastę ze ścianek naczynia i ponownie miksujemy.

Możesz już dziś zacząć zdrowo się odżywiać z nami. Wypróbuj jedną z naszych diet i zobacz zmiany już po tygodniu. Nasze diety są idealne dla alergików, nie zawierają glutenu, nabiału i białego cukru. Dodatkowo poznacie pyszne fit desery, które nie tylko zastąpią Wam słodycze, ale również są przygotowane tak, aby były pełnowartościowym posiłkiem.

 DIETY NA THERMOMIX 

NIE CZEKAJ – KUP TERAZ

Sprawdź poniżej nasz przykładowy jednodniowy jadłospis i jeżeli Ci się spodoba – do dzieła 🙂 Zakup nasze diety i w końcu OBUDŹ SIĘ DO ŻYCIA! Nikt za Ciebie tego nie zrobi, my też nie, ale na pewno pomożemy i w razie potrzeby wesprzemy poradą 🙂

KUP TERAZ

Zapraszamy również do dołączenia do naszej grupy na Facebooku – Diety na Thermomix W grupie moc 🙂

Dieta wegetariańska – często pytacie co jeść, jak łączyć ze sobą białko, tłuszcze i węglowodany, skąd czerpać najwięcej roślinnego białka? Przychodzimy z pomocą dla wszystkich wegetarian lub osób, które zastanawiają się nad taką dietą. Wychodzimy Wam naprzeciw i udostępniamy dla Was przykładowy dzień naszej DIETY WEGETARIAŃSKIEJ NA THERMOMIX 2000 kcal 🙂