DetoxOdkwaszaczePorady

Fit Jar – Czas na detoks, nowy projekt Food Harmony

Nowy Rok, nowe cele.

Mamy przyjemność przedstawić Wam nowy projekt, nad którym ostatnio pracowałyśmy. Poznajcie Fit Jar, pierwszy w Polsce detoks w słoiku, który daję energię, pomaga schudnąć i chroni jelita. Jeśli szukacie pomysłu na oczyszczenie organizmu trafiacie w dziesiątkę.

Poznaj FIT JAR – innowacyjny catering dietetyczny w Krakowie, oparty na linii dopasowanych do twoich potrzeb detoksów na które właśnie ruszyły zapisy. Zamówienia można składać już dziś, a realizacja rusza od poniedziałku 18 stycznia na terenie Krakowa i okoli. Zajrzyjcie do nas i zobaczcie co dla Was przygotowałyśmy.

FIT JAR

 

 

Bulion z kości to nie tylko bulion, to nie jest tylko zupa. To uzdrowicielski płyn o leczniczym działaniu. Ten bulion to bogaty w składniki odżywcze „płynne złoto”, jeden z najstarszych i najsilniejszych produktów leczniczych na świecie. ~Dr.Kellyann

Sekretem naszych detoksów są buliony kolagenowe, które gotujemy nawet do 24 godzin, na kościach pochodzących od zwierząt z hodowli organicznej (bez GMO i antybiotyków) aby uzyskać jak największą ilość naturalnego kolagenu. Choć to nie jedyny sekretny składnik, buliony bogate są również w L-glutaminę i L-karnitynę (aminokwasu, który pomaga w redukcji tanki tłuszczowej, budowaniu mięśni i regeneracji układu odpornościowego). Dodatkowo do wywarów kolagenowych dodajemy nasze prozdrowotne pasty, pełne antyoksydantów i ukrytych w nich superfoods, nadadzą one wywarom niepowtarzalnych smaków, oraz dostarczą niezbędnych tłuszczy i właściwości.

Oczywiście o weganach i wegetarianach też pomyślałyśmy i specjalnie dla Was gotujemy bulion roślinny, który pomoże odkwasić organizm i pobudzi go do produkcji większej ilości kolagenu. Dla osób, które nie chcą poddawać się wyłącznie detoksom płynnym, stworzyliśmy specjalne detoksy bazujące na trzech pełnowartościowych posiłkach i trzech wywarach kolagenowych lub roślinnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamów na FIT JAR.

Tagi
Pokaż więcej

Food Harmony

Health Coach z Instytutu Zdrowia i Odżywiania w Nowym Yorku

Warto przeczytać

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close